نانو آوینا: نوآوری در دسترس شماموسیقی زیبای فناوریفناوری برتر برای صنعت برتردانش، توانایی، تکنولوژی، آسایش

درباره ما

نانوآوینا در سال 1396 با ادغام چندین مجموعه دانش بنیان، تخصصی و فناوری راه‌اندازی شد. درحقیقت این مجموعه متشکل از گروهی از متخصصین و دانشمندان فعال در عرصه فناوری نانو می‌باشد که هر کدام بیش از چندین سال در این حوزه سابقه فعالیت مداوم داشته‌اند. پشتوانه ما دانش و فناوری بومی ایرانی است که در طول سالیان متمادی توسعه پیدا کرده و هم اکنون تمامی این تجارب و اندوخته‌های علمی و فنی در قالب نانوآوینا آماده خدمت‌رسانی به قشرهای مختلف جامعه و صنعتگران کشور عزیزمان ایران می‌باشد.

از نظر رتبه علمی و دانشی که نانوآوینا را از سایر شرکت‌ها منحصربفرد و متمایز نموده و باعث افزایش اعتماد بنفس و ایجاد غرور ملی گردیده، تمایل به همکاری با متخصصین این مجموعه از سوی کشورهای پیشرفته اروپایی است که در این راستا متخصصین ما با مجموعه‌های بزرگ شیمیایی در دنیا درحال مبادله دانش و تجربه می‌باشند.

نانوآوینا از سه واحد اصلی تولید، تحقیق و توسعه و تجاری‌سازی محصولات، تشکیل شده که هر کدام به صورت بسیار تخصصی مشغول به فعالیت می‌باشند. در قسمت تولید از به روزترین تجهیزات فنی و مهندسی جهت سنتز و فرآوری محصولات استفاده می شود. در واحد تحقیق و توسعه بیش از ده‌ها دانشمند در زمینه‌های علمی مختلف به صورت تمام‌وقت و پاره‌وقت درجهت کشف مواد و ابداع مکانیزم‌های جدید فعالیت می‌نمایند. بخش تجاری‌سازی نیز کاربردهای جدید محصولات در حوزه‌های مختلف صنعتی را معرفی و آنها را به بازارهای داخلی و بازار کشورهای اروپایی عرضه می‌نماید.

همانگونه که محصولات موجود تا قبل از ادغام در نانوآوینا در بیش از صدها پروژه موفق در داخل و خارج از کشور از جمله کشورهای اروپایی و نیز برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس مورد استفاده قرار گرفته و موجبات رضایتمندی هرچه تمامتر و در نتیجه افزایش تقاضای خرید محصولات را بدنبال داشته است، هم اکنون نیز این محصولات با کیفیتی بسیار بالا و قیمت رقابتی جهت کاربرد در صنایع مختلف تولیدی و خدماتی و در حوزه‌های ساختمان، نفت و گاز، کشاورزی، رنگ و رزین، راه و جاده سازی، اطفاء حریق و… بصورت گسترده مورد استقبال و استفاده قرار می‌گیرد.

از دیگر افتخارات نانوآوینا که بدلیل اهمیت فراوان جا دارد بصورت کاملاً ویژه معرفی گردد، معرفی نانو سیال فوق آبدوست به عنوان اولین مجموعه در سطح کشور می‌باشد. از نظر دانشی تولید نانو سیال فوق آبدوست بسیار پیچیده‌تر از نانو سیال آبگریز است و به همین دلیل دانش فنی تولید اینگونه مواد در انحصار معدود کشورهای پیشرفته می‌باشد. لازم به ذکر است محصولات فوق آبدوست بصورت بسیار گسترده در صنایع استراتژیک، کشاورزی، اطفاء آتش سوزی جنگلها و انبارها و… مورد استفاده است.

چشم انداز نانو آوینا

توسعه روزافزون دانش و فناوری بومی ایرانی و بکارگیری آن در توسعه پایدار حوزه‌های مختلف صنعتی کشور و ارتقاء سطح تکنولوژی جهت رفاه هرچه بیشتر تک تک افراد جامعه ایران اسلامی.

حضورمؤثردرعرصه‌‏های بین المللی با استفاده از کنسرسیوم‌‏ها و مشارکت‏‌های خارجی و صادرات محصولات به بازارهای جهانی.

تبدیل شدن به بزرگ ترین برند دانشی و تجاری محصولات فناوری نانو در خاورمیانه و اعتلای نام میهن عزیزمان در سراسر جهان.

مشاوره رایگان