يک محصول بر پايه آب، توليدشده با استفاده از فناوري نانو مي‌باشد. پس از اجرای محصول بر روي سطوح منسوجات و اتمام واكنش‌ها در زماني كوتاه، سطح موردنظر شما بدون كوچكترين تغييري در رنگ و شكل ظاهري در مقابل لكه و چرك مقاوم شده و خاصيت آبگريزي و روغن‌گريزي فوق العاده‌اي از خود نشان خواهد داد. لازم به ذكر است كه در صورت نياز به شستشوي منسوجات پس از هر مرتبه شستشو، محصول به صورت هوشمند خاصيت آبگريزي و روغن‌گريزي خود را بازيابي مي‌نمايد.

کد محصولات AVNRT10 محلول نانو آبگریز منسوجات گرید 1
AVNRT20 محلول نانو آبگریز منسوجات گرید 2
AVNRT VIP مخصوص کارخانجات نساجی

ايجاد خاصيت آبگريزي و روغن‌گريزي بسيار عالي بر روي سطوح منسوجات.

مقاومت بسيار بالا در برابر آلودگي‌هاي روغني و شيميايي.

استفاده بسيار آسان و پايه آب بودن محصول.

غير قابل اشتعال.

سازگار با انواع عامل‌هاي نرم كننده، تركننده، بسط دهنده و رزين‌هاي چين و چروك.

توليدشده براساس فناوري سبز و بدون آلودگي‌هاي محيط زيستي.

كاركرد بسيار عالي در شرايط سخت آب و هوايي و دماهاي پايين.

مقاومت بسيار بالا در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشيد.

قابليت شستشو تا 70مرتبه با آب سرد.

بهتر است رقيق سازي توسط آب مقطر و به نسبت 15 تا 70 گرم در ليتر آب انجام شود. بهترين مقدار pH براي محلول آماده اجرا 4 تا 5 مي باشد. در صورت نياز به تنظيم pH . مي‌توان از اسيد استيك 60 درصد به مقدار 0.5-1.0. ml/L استفاده نمود.

خشك كردن در 110 تا 130 درجه سانتي گراد.
كيورينگ به مدت 3 دقيقه در 150 درجه سانتي گراد و يا 30 ثانيه در 170 تا 180 درجه سانتي گراد.

لازم است قبل از مصرف و براي دستيابي به بهترين نسبت رقيق سازي، محصول را بر روي نمونه كوچكي از سطح مورد نظر خود تست نماييد.

در صورت استفاده از اتو براي خشك كردن و كيورينك بلافاصله پس از اجرا، ممكن است ذرات سفيد رنگي بر روي سطح مشاهده كنيد. اين ذرات به دليل سوختن نانو ذرات در اثر حرارت مستقيم ايجاد مي‌شوند. براي جلوگيري از اين اشكال از روش‌هاي حرارت غيرمستقيم استفاده كنيد.

عملكرد آب گريزي و روغن‌گريزي محصول مي‌تواند تحت تاثير مواد شيميايي فرايند تكميل نساجي قرار بگيرد كه بدليل عدم شستشوي مناسب، بر روي سطح باقيمانده‌اند. براي جلوگيري از اين اشكال توصيه مي‌شود سطح مورد نظر خود را قبل از اجرا به صورت كامل شسته و خشك نماييد.

مشاوره رایگان